Aktualności

FreeShape Milano – piękne w zapachu i formie!
FreeShape Milano to przygotowane z dbałością o najmniejszy szczegół, luksusowe włoskie ekstrakty zamknięte w rzemieślniczych, odznaczających się wyjątkowym designem flakonach, zwieńczonych wspaniałymi korkami wykonanymi z cennego marmuru.
Czytaj więcej
Luksusowa pielęgnacja Luce di Sorrento!
Poznaj wspaniałą, włoską markę luksusowych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, łączącą najznamienitsze składniki znane dzisiejszej kosmetologii z wspaniałymi, naturalnymi esencjami regionu Sorrento.
Czytaj więcej
Bliżej natury z Parco 1923!
Z przyjemnością informujemy o współpracy z włoską marką Parco 1923, która przenosi nas w samo serce wspaniałego Parku Narodowego Abruzji. Wśród luksusowych produktów, znajdziemy unikatowe perfumy oraz najwyższej jakości kosmetyki, odwzorowujące jego niepowtarzalną aurę.
Czytaj więcej
Wyjątkowe kreacje z Nowego Jorku od DS&DURGA
DS&DURGA to marka wytwarzana w Nowym Jorku, całkowicie przesiąknięta jego unikatową atmosferą. Wszystko powstaje właśnie tam, z najlepszej jakości składników i materiałów, w tradycyjny rzemieślniczy sposób, w laboratorium w Brooklynie – i tak już pozostanie.
Czytaj więcej
Pachnący manifest z Korei Południowej!
BORNTOSTANDOUT to stworzona w Seulu, pierwsza południowokoreańska marka luksusowych perfum niszowych, która nawołuje do buntu przeciwko status quo oraz przyjętym standardom i konwencjom. Do projektu zaproszono wielu uznanych perfumiarzy m.in. Olivier Cresp, Frank Voelkl czy Nathalie Lorson.
Czytaj więcej
Zapachowy spacer po Mediolanie
Milano Fragranze to zapachowy hołd złożony dla Mediolanu – wspaniałej włoskiej metropolii, przez wielu uważanej za jedno z najpiękniejszych miast Europy. Każda kreacja tej ekskluzywnej kolekcji przywołuje wspaniałe miejsca oraz związane z miastem wydarzenia i historie ludzi, aby uchwycić w zapachu te niedające się opisać słowem wspomnienia.
Czytaj więcej
Najlepsze ekstrakty od Lorenzo Pazzaglia
Lorenzo Pazzaglia to włoska marka luksusowych, niszowych, wyjątkowo intensywnych 40% ekstraktów o wspaniałej i uderzająco długiej projekcji. Intrygująca kolekcja skrywa cały przekrój pięknych zapachów, od świeżych emanujących nutami morskimi, mineralnymi czy owocowymi, po niezwykle gęste, ciężkie i orientalne.
Czytaj więcej
Nowa sekcja „Mężczyzna”
Zapraszamy do zmienionej, rozszerzonej sekcji „Mężczyzna”, w której zgromadziliśmy ekskluzywne, najlepszej jakości kosmetyki do golenia i pielęgnacji, a także do stylizacji włosów i brody. Dla każdego mężczyzny, który dba o wygląd i na poważnie podchodzi do tematu zdrowia swojej skóry, włosów i brody.
Czytaj więcej
Pielęgnacja i kosmetyki prosto z Sycylii :)
Wspaniała estetyka marki Oritgia Sicilia została zainspirowana kolorami, zapachami, atmosferą i bogactwem naturalnym fascynującej Sycylii. Luksusowe kosmetyki do pielęgnacji i artykuły dekoracyjne, w tym niezwykle lubiane, tradycyjne mydełka. Słoneczne wspomnienie śródziemnomorskich wakacji!
Czytaj więcej
pixel