Aktualności

Pielęgnacja i kosmetyki prosto z Sycylii :)
Wspaniała estetyka marki Oritgia Sicilia została zainspirowana kolorami, zapachami, atmosferą i bogactwem naturalnym fascynującej Sycylii. Luksusowe kosmetyki do pielęgnacji i artykuły dekoracyjne, w tym niezwykle lubiane, tradycyjne mydełka. Słoneczne wspomnienie śródziemnomorskich wakacji!
Czytaj więcej
Bezpiecznie z House of Merlo
Niezmiernie ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort Państwa oraz naszych pracowników. Na bieżąco śledzimy rozwój sytuacji związanej z epidemią COVID-19 i dostosowujemy się do rekomendacji i zaleceń rządowych, eksperckich oraz WHO.
Czytaj więcej
Zimno, zimniej, jeszcze zimniej :)
Ku uciesze zwłaszcza dzieci, w niektórych regionach panuje piękna zimowa aura. Jest też wyjątkowo zimno, a jak wiadomo długa ekspozycja na mróz to nie najlepsze warunki dla naszych pachnących skarbów. Wszystkim, którzy nie są w stanie dosyć sprawnie odebrać przesyłki z Paczkomatu rekomendujemy wybór kuriera DPD – tutaj ekspozycja na mróz będzie zdecydowanie mniejsza.
Bony podarunkowe już dostępne!
W odpowiedzi na Wasze zapytania wprowadziliśmy bony podarunkowe, z możliwością realizacji na houseofmerlo.pl oraz w perfumerii w Warszawie. Wierzymy, że jest to świetny pomysł na prezent, który sprawi niezwykłą radość osobie obdarowanej!
Czytaj więcej
Wydłużamy godziny otwarcia!
Odpowiadając na Wasze prośby z przyjemnością informujemy, że nasza Perfumeria w Warszawie od dzisiaj będzie otwarta w nowych godzinach. Zapraszamy :)
 
Poniedziałek – piątek 11.00-18.00
Sobota – 11.00-16.00
Przenosimy się!
Z przyjemnością informujemy, że od dzisiaj znajdziecie nas dosłownie dwa kroki dalej niż do tej pory, niemalże naprzeciwko – w kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 46, w Warszawie. Komfortowa, olfaktoryczna przestrzeń, w której chętnie spróbujemy dobrać zapach na każdą okazję :)
Rekomendujemy InPost Paczkomaty
W trosce o wspólne bezpieczeństwo, wszystkim którzy mają Paczkomaty InPost tuż pod swoim domem rekomendujemy taką formę przesyłki. Możliwość odbioru o każdej porze dnia i nocy bez kontaktu z innymi osobami oraz bezdotykowe otwieranie w aplikacji.
Inauguracja naszego pachnącego bloga!
Zapraszamy pasjonatów, ale też i tych dopiero stawiających pierwsze kroki w olfaktorycznym świecie. Edukacja, inspiracje, zapachowe podróże a wszystko to przesiąknięte perfumiarską pasją...
Czytaj więcej
Nowe inspirujące miejsca w sieci!

Promocje, nowości, inspiracje, piękne zdjęcia i pasjonujący świat perfum. Zapraszamy na nasze social media:

Instagram: perfumeria_houseofmerlo

Facebook: houseofmerlo

 

Do zobaczenia!

Dbamy o Twoją prywatność

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na użycie plików cookie i usług zewnętrznych, zgodnie z Polityką prywatności.

OK
pixel