Jaki zapach podarować dla Mamy?

2021-05-14
Jaki zapach podarować dla Mamy?Poniższy wpis pierwotnie opublikowaliśmy z okazji Dnia Mamy. Jednakże Mamę kochamy zawsze, każdego dnia, nie od święta. Warto o tym pamiętać i tak często jak tylko można doceniać to, co dla nas robi, powiedzieć lub napisać kilka miłych słów, podziękować, obdarować szczególnym podarunkiem. W tym ostatnim chętnie pomożemy – jesteśmy przekonani, że każda Mama doceni wyjątkowe perfumy lub świece zapachowe.

Polecamy naszą selekcję zapachowych prezentów – starannie dobrane w zależności od olfaktorycznego gustu ukochanej Mamy. W formie pięknie zapakowanej, pachnącej paczuszki na pewno przyniesie sporo radości!

Mama gustuje w zapachach kwiatowych

Bukiet kwiatów na Dzień Mamy to zapewne pierwsza myśl, która przychodzi nam do głowy. Może tym razem podarować ów piękny bukiet zamknięty w cudownym flakonie?

Nasze propozycje:


Kwiaty, kwiaty kwiaty.... Która Mama ich nie kocha?


Mama gustuje w zapachach cytrusowych

Cytrusy to zapachy radości. Kompozycje o nie oparte są świeże i energetyzujące – idealne na zbliżające się lato.

Nasze propozycje:


Cytrusy – esencja radości i recepta na dobry nastrój. Dozować bez ograniczeń!


Mama gustuje w zapachach owocowych

Perfumy owocowe to najczęściej zapachy smakowite, często okraszone nutą słodyczy. Dla wielu przywodzą bardzo pozytywne retrospekcje różnych chwil z przeszłości.

Nasze propozycje:


Owocowy zawrót głowy!


Mama gustuje w zapachach świeżych (wodnych, zielonych)

Zapachy świeże dodają lekkości i zapewniają olfaktoryczny kontakt z naturą. W gorące dni niesamowicie chłodzą i orzeźwiają. Nieodłączny składnik wyposażenia wielu damskich torebek w okresie lata.

Nasze propozycje:


Lekkość, budzące się życie i powrót do natury – idealne na lato.


Mama gustuje w zapachach orientalnych/przyprawowych

Zapachy orientalne są niesamowicie zmysłowe, wyrafinowane, piękne. Intensywne i niedyskretne. Dla wielu je wybierających to nieodłączni towarzysze wyjątkowych okazji i podniosłych chwil.

Nasze propozycje:


Zmysłowość i magiczna kultura Orientu zamknięta we flokonie.


Mama lubi świece zapachowe

Dla każdej miłośniczki świec zapachowych niesamowitym przeżyciem będzie otrzymanie w podarunku rzemieślniczej świecy zapachowej. Wykonane z dbałością o każdy najmniejszy element, przesiąknięte pasją twórców, wzbogacone o wyjątkową symbolikę.
  • Tiare Thaiti (Greyhound Candle) – kompozycja, która w kilka chwil wypełni każde wnętrze wyjątkowymi aromatami kwiatów tuberozy, piwonii, pomarańczy i jaśminu.
  • The Pleasure (Coreterno) – wspaniale zdobiona świeca przepełniona najlepszymi olejkami z róż bułgarskich, liści fiołka oraz jaśminu.


Niesamowite rzemieślnicze świece w kilka chwil zmienią aurę w Twoim domu.


Pokaż więcej wpisów z Maj 2021
pixel