Greyhound Candle For Women

( ilość produktów: 2 )

Główny bohater powieści „Pachnidło” nie cofał się przed niczym, aby stworzyć perfumy, których poszczególnymi komponentami miały być zapachy najpiękniejszych spotkanych przez niego kobiet. Ja nie stosuję tak drastycznych metod, ale również staram się oddać zapach wyjątkowych kobiet. Ekskluzywna kolekcja świec FOR WOMEN inspirowana jest właśnie nimi.

Zgodnie z opinią senselierów, pewność siebie ma zapach. Podobnie jak pożądanie, szczęście, władza. W zapachu zakodowane są emocje, cechy osobowości, status społeczny, kulturowe odniesienia. Dlatego poprzez aromatyczne esencje staram się przybliżyć wam sylwetki kobiet, które nas intrygują. Każda ze świec z kolekcji jest hołdem dla innej kobiety, która nie bała się podążać własną drogą i wpłynęła na losy świata. Mam nadzieję, że zapachy te dodadzą wam siły do działania, zainspirują lub podziałają kojąco. Sprawią, że wnętrza, w których przebywacie nabiorą wyrazistego charakteru.

FOR WOMEN to dowód uznania dla kobiecej siły i delikatności jednocześnie. To również zaproszenie do unikatowego zapachowego uniwersum, które chcę wspólnie z wami odkrywać. Na bohaterki kolekcji wybrałem kobiety bardzo różne, ale zawsze wyraziste i konsekwentne w swoich wyborach. Wyróżniłem zarówno charyzmatyczną, władczą i zmysłową Kleopatrę, której postać do dziś budzi wiele kontrowersji, jak i Maryję utożsamianą z świętością, niewinnością, oddaniem, pięknem i majestatem. Nie boję się kontrastów, bo w kobietach doceniam cały wachlarz rozmaitych cech.

Strona korzysta z plików cookie oraz narzędzi analitycznych i marketingowych zgodnie z Polityką prywatności, Polityką dotyczącą cookies oraz Regulaminem.
Zamknij
pixel