Greyhound Candle Basic

( ilość produktów: 3 )

Siła linii BASIC tkwi w wyrafinowanej prostocie, funkcjonalności i kojącym charakterze proponowanych zapachów. Autor stworzył tę kolekcję, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i zaproponować świece, które będą mogły towarzyszyć nam każdego dnia. Ich zapachy mają uspokajać, harmonizować, być idealnym tłem dla wszelkich codziennych czynności.

BASIC to kolekcja świec minimalistycznych, nowoczesnych, świeżych. Zapachy są bardziej dyskretne niż w przypadku pozostałych kolekcji, ale to wciąż zapachy intrygujące i w pełni ekskluzywne – złożone nie z jednej, a co najmniej z 6-7 wyjątkowych nut. Świece występują w bardziej ascetycznej oprawie wizualnej, przewodnim kolorem jest biel – taką barwę ma m.in. matowe szkło okalające świecę. Subtelnie zaznaczone są jednak również inne barwy, sugerujące, z jaką grupą olfaktoryczną mamy do czynienia. W ten sposób np. zapachy cytrusowe i owocowe symbolizuje kolor dojrzałej pomarańczy, morskie – odcień fal, a kwiatowe – róż.

Tak samo jak w przypadku pozostałych kolekcji GREYHOUND CANDLE, tak i w linii BASIC najwięcej elementów, jak to możliwe wykonanych jest ręcznie. Świece oparte są na naturalnym wosku sojowym i zapakowane do pudełek tworzonych w polskiej wytwórni. Świece z linii BASIC występują w gramaturze 210g – dzięki temu mogą towarzyszyć nam zawsze i wszędzie, także w podróży oraz mogą stać się integralną częścią codzienności, wprowadzając do niej idealną synergię.

Strona korzysta z plików cookie oraz narzędzi analitycznych i marketingowych zgodnie z Polityką prywatności, Polityką dotyczącą cookies oraz Regulaminem.
OK
pixel