2020-05-06

Perfumeria House of Merlo w Warszawie już otwarta!

Chociaż czasy są wyjątkowe, staramy się aby nasza pasja do perfumiarstwa i filozofia „ubierzemy Cię w zapach” przyświecała nam we wszystkim co robimy, wspierając Was w doborze wymarzonych niszowych kompozycji.


W związku z kolejnymi etapami odmrażania gospodarki zdecydowaliśmy, że to właśnie dzisiaj otwieramy naszą stacjonarną perfumerię w Warszawie, w pięknej zabytkowej kamienicy przy ulicy Mokotowskiej 51/53. Wielu z Was zapewne zna tę ulicę pełną wytwornych butików i uznanych restauracji oraz ukrytych w podwórzach pracowni czy też „atelier” cenionych polskich artystów i kreatorów mody. W jednej z najbardziej reprezentacyjnych i odrestaurowanych części ulicy Mokotowskiej, w odcinku między ulicą Piękną a Wilczą znajduje się niemalże stuletnia już kamienica numer 51/53 – wyjątkowo ciekawy przykład monumentalnego klasycyzmu. To właśnie w niej mieści się perfumeria House of Merlo.


W House of Merlo stawiamy na marki niszowe, ekskluzywne, wyjątkowe. Odkryjemy dla Was na przykład dobrze znane w kilku innych miastach Imaginary Authors – niesamowicie złożone kompozycje Josha Meyera, a także The Merchant of Venice oraz Atkinsons. Duża część to marki cenione za granicami naszego kraju, do tej pory nieobecne u nas stacjonarnie a wśród nich Philly&Phill, Rook Perfumes, Beso Beach czy Bijon. Pierwszy raz w Warszawie pojawi się też JMP Artisan Perfumes - niezależny projekt polskiego perfumiarza Jakuba Pietrynki. Większe domy perfumeryjne Gritti czy Berdoues jak i rzemieślnicze manufaktury Francesci Bianchi czy Greyhound Candle. Zapraszamy miłośników kompozycji klasycznych jak choćby cytrusowych, kwiatowych czy orientalnych ale także pasjonatów i perfumoholików - chętnie podyskutujemy o niszowej branży i mamy nadzieję, że uda się nam czymś zaskoczyć nawet najbardziej obyte nosy!


Docelowo będziemy otwarci dłużej, jednakże obecnie w celu zapewnienia odpowiedniej czystości i higieny pracujemy w skróconych godzinach:
Poniedziałek – Piątek: 12.00 – 17.00
Sobota: 12.00 – 15.00


Niezmiernie ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówno Państwa jak i naszych pracowników, dlatego codziennie śledzimy rozwój sytuacji związanej z epidemią COVID-19. Na bieżąco dostosowujemy się do rekomendacji i zaleceń rządowych, eksperckich oraz WHO. Wszystkie informacje o podjętych przez nas środkach ostrożności znajdują się na stronie Bezpiecznie z House of Merlo.


Chociaż w aktualnej sytuacji rekomendujemy zakupy internetowe to wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!Dbamy o Twoją prywatność

Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się na użycie plików cookie i usług zewnętrznych, zgodnie z Polityką prywatności.

OK
pixel