Bezpiecznie z House of Merlo

Ostatnia aktualizacja poniższych informacji: 6.08.2020

Niezmiernie ważne jest dla nas bezpieczeństwo i komfort zarówno Państwa jak i naszych pracowników dlatego codziennie śledzimy rozwój sytuacji związanej z epidemią COVID-19 (koronawirus). Na bieżąco dostosowujemy się do rekomendacji i zaleceń rządowych, eksperckich oraz WHO. Poniżej podsumowujemy najważniejsze zagadnienia.

Chociaż czasy są wyjątkowe, staramy się aby nasza pasja do perfumiarstwa nieustannie towarzyszyła nam we wszystkim co robimy, wspierając Was w doborze wymarzonych niszowych kompozycji!


PERFUMERIA INTERNETOWA

Najważniejsze informacje dotyczące wysyłek:

  • Wysyłki realizowane są bez opóźnień, w przeciętnym czasie przygotowania paczki wynoszącym poniżej 24 godzin w dni robocze.
  • Do każdego zamówienia z pełnymi perfumami niezmiennie dołączamy 3 próbki gratis a zamówienia powyżej 200zł realizowane są w opcji darmowej dostawy.
  • Wprowadziliśmy wszystkie wymagane dla przedsiębiorców zalecenia i rekomendowane środki ostrożności aby praca nad Waszymi pachnącymi przesyłkami odbywała się całkowicie bezpiecznie. Przestrzegamy higieny pracy, dezynfekujemy, unikamy niepotrzebnych kontaktów.
  • W szczególności rekomendujemy usługę InPost Paczkomaty – możliwość odbioru o każdej porze dnia i nocy bez kontaktu z innymi osobami oraz bezdotykowe otwieranie w aplikacji.
  • Odbierając przesyłki DPD lub Poczty Polskiej również mają Państwo możliwość skorzystania z nadzwyczajnych środków ostrożności (minimalizowanie kontaktu i upraszczanie procedur).

PERFUMERIA WARSZAWA (ul. Mokotowska 51/53)

W celu zapewnienia odpowiedniej czystości i higieny pracujemy w skróconych godzinach:
Poniedziałek – Piątek: 12.00 – 17.00
Sobota: 12.00 – 16.00

Dbając o Państwa bezpieczeństwo nadal utrzymujemy dodatkowe środki ostrożności:

  • Przed wejściem prosimy o skorzystanie z żelu do dezynfekcji rąk.
  • Konsultanci pracują w maseczkach oraz rękawiczkach ochronnych, które są regularnie zmieniane.
  • Regularnie czyścimy i dezynfekujemy wszystkie powierzchnie dotykowe, ekspozycje i produkty.
  • Lokal jest regularnie wietrzony a powietrze dodatkowo filtrowane i jonizowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz narzędzi analitycznych i marketingowych zgodnie z Polityką prywatności, Polityką dotyczącą cookies oraz Regulaminem.
OK
pixel